aktuality

05.06.2015

INSTAGRAM

11.05.2014

http://www.facebook.com/pages/JV-PRODUKCE/244001511020?ref=search&sid=100000219363845.2401936348..1

JV PRODUKCE je na Facebooku

11.05.2014

 

PN

 

 

Jste návštěvník
číslo:

Leona Machálková

Leona Machálková připravila se svojí kapelou koncertní program, který dramaturgicky mapuje celou její profesionální patnáctiletou kariéru. Interpretuje tedy popový, rockový, swingový a samozřejmě také muzikálový repertoár v osobitých aranžích, které těží z virtuózních výkonů hudebníků, kteří ji doprovází.


Marcela Holanová

Báječná zpěvačka se skvělým hlasem - písničky Netelefonuj už, Ti Amo, a další jsou skvělým balzámem na duši.


Klára

Klára Kolomazníková - bývalá zpěvačka skupiny Holki se pro rozpadu tohoto uskupení dala na sólovou dráhu a od té doby vydala knihu a dvě sólová alba - Jsem sama a Toužím. Písničky danceového charakteru pobaví děti mainky a potěší každého kdo má mladé srdce.


Jan Smigmator

Jazzový a swingový zpěvák, jehož reportár skýtá hity Toma Jonese, Franka Sinatry a mnohých dalších. Spolupracuje s orchestrem Václava Hybše a německým orchestrem Kentonmania Rudiho Mazače.


The Apples

Dívčí kapela, která hraje hity 60. let - Beatles, Hollies, Neil Sedaka, Chubby Checker, muzikálové písně, mají ve svém repertoáru nejen mnohé nezapomenutelné hity té doby (The Beatles, The Hollies, od Neila Sedaky, Chubbyho Checkera, Lulu, muzikály Dirty Dancing, Vlasy, ...)


Louis Armstrong revival

Český Louis Armstrong zpívá hlasem jazzové legendy a stejně brilantně zvládá i trumpetová sóla. Jeho show je ozdobou každé společenské akce a hudební lahůdkou nejen pro milovníky jazzu.


Robbie Williams revival Brno (RWR-Brno)

Robbie Williams revival Brno má ve svém repertoáru bezmála třicet největších hitů tohoto vinikajícího sólisty, v podání, které může být ozdobou a vyvrcholením i Vašich plánovaných kulturních a hudebních pořadů.


Heidi Janků

Energická zpěvačka a moderátorka Vás provede více jak 60 pořadem, který může být uzpůsoben jak dětskému, tak dospělému publiku. Není nouze o vtip, tanec, soutěže a dobré písničky.


Kamil Emanuel Gott

Nejen dokonalá podoba hlasu Karla Gotta v podání Kamila šokuje v úpravách písní do současného tanečního trendu, ale i výběr repertoáru - "Tři čuníci" (Jarek Nohavica), "František Dobrota" (Buty), "Chvastoun" (Pražský výběr), dále "Limonádový Joe" a všechny písně "národního umělce".


Naďa Urbánková

Nabízíme skvělý recitál této nestárnoucí umělkyně v podobě halfplaybackového vystoupení nebo s doprovodem její dcery Jany Fabiánové. Báječná atmosféra při produkcí vtáhne každého diváka - však kdo by neznal písničky jako: Blonďák s červenou bugatkou nebo Skálou chci se stát.


Turbo

Dovolujeme si Vám nabídnout vystoupení rockové legendy 80-tých let skupiny TURBO. Program je sestaven z nějvětších hitů dosud vydaných desek + novinky z posledního alba. (např. Hráč, Chtěl jsem mít, Díky já jdu dál, Vodopád prázdných slov, Láska z pasáží, Krásným dívkám, Přestáváš snít, Křídla racků, Kdo z nás je vinný, Je to jízda atd.)


Toffees

4 členná dívčí kapela, největší hity 50. - 60. let, živé zpívání na hudební podklady, originální retro pojetí, dobové kostýmy, stylové choreografie.


Petr Spálený

Petr Spálený a Apollo. V Programu: To nejlepší 1967-2006. Dáma při těle, Obyčejný muž apod. Petr Spálený koncertuje s Apollo Bandem ve složení: Stanislav Jelínek a Fredy Bittner (kytary, zpěv), Pavel Krejča a Vladimír Bár (keyboards), Tomáš Zahradnický (bass), Jiří Jirsa (drums)


EGO RETRO MUSIC

EGO RETRO MUSIC je profesionální čtyřčlenná hudební skupina z Hořic v Podkrkonoší, zaměřená na interpretaci světové populární hudby, zejména z odbobí 50. - 70. let.


Boom! Band

Boom! Band slaví 10 let úspěšné spolupráce se špičkami naší pop music - Gott, Vondráčková, Zagorová, Bílá, ......... Superstar. Pořádáte koncert, ples, firemní večírek? Pak jedině Boom! Band


QUEEN revival by PRINCESS

Pětice krnovských muzikantů velmi přesvědčivě zvládá rukopisy legendární kapely. V čele s charismatickým představitelem Freddieho, dokáží během několika okamžiků rozezpívat a vtáhnout posluchače do atmosféry svého vystoupení a vyvolat v nich neopakovatelný zážitek. PRINCESS se představuje na hudební scéně jako revivalová kapela od počátku roku 1997.


SANTY y su Son de Cuba

SANTY y su Son de Cuba se blíží kvalitou interpretace a plností zvuku k velkým latinskoamerickým kapelám, které se těší v současné době velké popularity po celém světě při reprodukci populárních latinskoamerických skladeb.


Karamel

Legenda českého rocku skupina Karamel opět brouzdá po České republice s osvědčenými rádio hity jako například: Přízrak 7.B., Sauna, Růža z masokombinátu, Robinson v davu, Vzácný nápoj, Nesmělý přítel, Kluci  ročníku X, Nádherné létání, Hádej kdo řídí ten tvůj vůz, Šneků bál atd...


ROSOMÁK - Olympic revival

Nerozlučná dvojice bavičů, moderátorů, ale Hudební skupina složená z profesionálních hudebníků hraje největší hity nejúspěšnější české kapely všech dob. Atmosféru programu podtrhuje i pódiová show, vizuální stránka kapely a věrohodný sound pečlivě připravený podle posledních koncertů legendárního Olympicu. V programu zazní největší hity od Ptáka Rosomáka až po Jasnou zprávu.


Lucky Lucaso and Uwa

Nerozlučná dvojice bavičů, moderátorů, ale především Dju, kteří při vystoupení kombinují djing s opravdovou show, při které využívají mikrofon, různé rekvizity a kostýmy k oživeni celé akce. Jejich energie je nevyčerpatelná a tak pořádají i vlastni party...


ABBA STARS
 • Skupina ABBA STARS vznikla v roce 2004
 • Skupinu založil Dan Dobiáš, zpěvák, kytarista, manažer, bývalý člen úspěšné skupiny Kečup a klávesista Michal Vaněk, bývalý muzikant z bigbítové skupiny Sifon
 • Beatris Todorová ? vystudovala konzervatoř, vystupovala s mnoha hudebními tělesy, mimo jiné divadlo Semafor, Národní divadlo (Dobře placená procházka), orchestr V. Hybše atd...
 • Petra Peterová - absolventka Ježkovy konzervatoře, zpívala v mnoha projektech, naposledy ve skupině Petra Muka a to 8 let
 • Po prvních nahraných demosnímcích ve studiu bylo jasné, že by byl hřích, aby se toto seskupení muzikantů neukázalo na veřejnosti
 • První vystoupení se konalo v září roku 2004 a skupina slavila velký úspěch, nabídky na vystoupení se začali množit a všichni členové tak museli opustit svoje solové projekty a vrhly se společně do nového projektu ABBA STARS
 • Během prvního roku skupina odehrála bezmála 100 vystoupení, zúčastnila se přehlídky revivalových skupin ABBA ve Švédsku a bylo jen otázkou času, kdy si skupiny všimnou zahraniční agentury
 • V září roku 2005 skupina vydala CD Golden songs, na které nahrála největší hity skupiny ABBA, bonusem pak byly 4 písně, které nahrála se symfonickým orchestrem, který řídil dnes už velmi známý dirigent Varhan Orchestrovič Bauer
 • Na podzim roku 2006 ABBA STARS převzali platinovou desku za 40tis prodaných nosičů alba
 • První zahraniční zájezd skupina absolvovala v Chorvatsku, kam se také potom dvě léta vracela. Největší koncert pod širým nebem vidělo v Šibeniku 3000 fanoušků
 • Do této doby skupina odehrála vystoupení v Chorvatsku, Rakousku, Německu, Polsku, ve Francii, v Libanonu, na Slovensku, Arabských Emirátech a na zámořské lodi Costa Magica

Aktuální sestava skupiny ABBA STARS:
Dan Dobiáš - kytara, zpěv
Petra Peterová - zpěv
Beatrice Todorová - zpěv
Michal Vaněk - klávesy


Viktor Sodoma

Nabízíme halfplaybackové vystoupení tohoto báječného zpěváka nebo v doprovodu skupiny Karla Kahovce, v jehož kapele je hostem. Písničky Papoušek Kakadu, Tenhle film nebo parní stroj nenechají nikoho v klidu.


Aquarius

Skupina nemá vyhraněné hudební zaměření ani vysoké umělecké ambice. Hraje pop, disko, rap ale i rock nebo lidové písně. Chce "jen" standardně hrát a dobře pobavit každou generaci. Na fyzickém věku tak mnoho nesejde, stačí, když jste mladí uvnitř!


Luboš Pospíšil a LPG

Luboš Pospíšil - zpěvák, muzikant a skladatel.


Expres

Skupina Expres se zpěvačkou Janou Bechyňovou, se zcela novým obsazením a repertoárem. Zaručuji kvalitu evergreenů let 60, 70, 80, 90 a to České i zahraniční provenience.


Václav Hybš

Václav Hybš s orchestrem je jedním z nejznámějších hudebních těles u nás i v zahraničí. Jeho nahrávky jsou již víc jak čtyřicet let známy po celé Evropě, ale také v USA, Kanadě, Austrálii a Japonsku. Repertoár orchestru je mnohostranný - interpretuje pop-music, swing, muzikál, operetu, ale i lidovou a dechovou hudbu.


JAM & BAZAAR

Největší hity 70. let - ABBA, Bee Gees, Boney M, Suzi Quatro, Blondie, Donna Summer, filmové a muzikálové melodie, atd. Sedmdesátá léta patřila k hudebně nejplodnějším, takže show Jam & Bazaar je nabita známými hity.


Motorband

Skupina obnovila činnost v roce 2003, kdy se objevil další velký pěvecký talent Josef Šutara. Kapela byla složena záhy po té, a posty v kapele obsadili mladí a hudebně vzdělaní muzikanti.


Hana Zagorová a Patr Rezek

120 minutový koncertní program plný hitů Hany Zagorové s hostem Petrem Rezkem.
Průřez největšími hity.


Pangea

Výběr toho nejlepšího z období Beatlemánie a živých koncertů The Beatles, zazní hity jako She Loves You, A Hard Day's Night, Help!, Yesterday, Twist & Shout, ...


Tereza Slouková

Tereza Slouková

Zpěvačka, která ve svém vystoupení zpívá skladby ze známých světových muzikálů: Evita, Jesus Christ Superstar, Hair, Fame, Dracula, Saturday night fever, Miss Saigon. Nejen muzikálová tvorba jí však okouzlila, v jejím repertoáru dále nabízíme skladby od interpretů 80. a 90. let až po současnost. Jmenujme Madonnu, Kylie Minoque, Kim Wilde, Whitney Houston, Celine Dion. V neposlední řadě zpívá repertoár skupiny Abba. Možno i v kostýmu. K dispozici jsou dvě varinaty vystoupení. Vstup v délce 20 min. nebo dva vstupy po 20 minutách.


MAXIM TURBULENC

foto1

 

logo

Legendární těžkotonážní skupina s hity jako Umbaj, Mašinka nebo S Tebou mně baví svět! Muzika, zábava, show a dobrá nálada!


SEVEN

Koncerty mladoboleslavské kapely SEVEN jsou velkým tahákem pro pořadatele festivalů a městských slavností nejen z regionu Mladé Boleslavi, ale stále přibývají poptávky i z ostatních regionů celé České republiky. Velkou devizou této kapely je pestrost koncertního vystoupení, kdy se prolíná pop a rock dvou hlavních protagonistů, zpěváka a kytaristy Filipa Šubra a zpěváka a zakládajícího člena kapely Tomáše Kargla.

SEVEN2016

Každý z nich máj svůj osobitý projev a kapela tak svým repertoárem obsáhne daleko širší posluchačskou základnu, než je u podobných hudebních souborů obvyklé. Kapela má nahrána 4 studiová dlouhohrající autorská alba, několik singlů a k těm nejúspěšnějším natočila hudební klipy.

SEVEN

Ke každému koncertu přistupují všichni členové kapely s profesionálním přístupem a maximálním nasazením. Vystoupení SEVEN v délce až 45-90 min je celkovým průřezem těch největších hitů kapely od jejího počátku po současnost.