aktuality

05.06.2015

INSTAGRAM

11.05.2014

http://www.facebook.com/pages/JV-PRODUKCE/244001511020?ref=search&sid=100000219363845.2401936348..1

JV PRODUKCE je na Facebooku

11.05.2014

 

PN

 

 

Jste návštěvník
číslo:

Pavel Kožíšek

Pavel Kožíšek & company - mistr světa ze Světového pohárů bavičů. Iluzionista s bohatými zahraničními zkušenostmi, který je častým hostem prestižních akcí a televizních zábavných pořadů, je vzhledem ke svému všestrannému repertoáru a příjemnému vystupování, vyhledávaným zpestřením každého programu. Překvapí Vás a především pobaví od menších vystoupení až po velké "copperfieldovské" iluze, ve kterých Vás okouzlí i jeho půvabné asistentky.

V jeho repertoáru naleznete neočekávané a originální efekty, napětí, zábavu, ale i úspěšná dětská představení, spolupráci s reklamními agenturami při speciálních akcích a projektech (objevování a mizení VIP hostů, výrobků, záměny řečníků apod.), které připravujeme přímo na míru každého pořadatele. Jednotlivá vystoupení jsou vhodná pro různé společenské a firemní akce, kde spolupracuje přímo s diváky ("Nechte zmizet svého šéfa!"). Představení jsou variabilní podle prostředí (divadla, kulturní domy, plesy, obchodní centra, uzavřené společnosti) a je možné i vystupování v exteriéru (městské slavnosti apod.).

Pavel Kožíšek vystupuje také společně s různými populárními umělci, kdy s nimi na jevišti čaruje. U pořadatelů je v poslední době oblíbené také Pavlovo netradiční moderování s kouzly. Pavel Kožíšek & company Vás v jednotlivých vstupech nebo v samostatných pořadech zavede do magické světa iluzí. V případě méně organizačně náročných představení vystupuje také sólově nebo s jednou asistentkou. Vzhledem k prostředí, Vašim požadavkům a finančním možnostem Vám rádi společně s Pavlem pomůžeme vybrat ideální variantu právě pro Vás.

Vydra v novém Kožíšku!
V současné době velice úspěšný celovečerní zábavný pořad populárního herce Václava Vydry a našeho nejlepšího iluzionisty Pavla Kožíška. Těžký útok na vaši bránici! Skvělý humor a originální kouzelnická show. Na jevišti oběma protagonistům sekunduje v roli asistentky půvabná česká modelka Martina Poulíčková. A nebo také možná právě vy!

Kožíšek je jako nový dobře sluší Krampolovi!
(premiéra ? 20. března 2007)
Nový celovečerní zábavný pořad populárního herce a baviče Jiřího Krampola a našeho nejlepšího iluzionisty Pavla Kožíška. Jedinečný humor, skvělá zábava a strhující kouzelnická show. Je to zkrátka jízda! S oběma hlavními protagonisty čaruje jako asistentka přední česká modelka Martina Poulíčková.

Hra kouzel a magie
(představení pro děti)
Originální představení iluzionisty Pavla Kožíška a modelky Martiny Poulíčkové je plné neuvěřitelných kouzel a perfektní zábavy nejen pro děti. Pojďte si hrát na kouzelníky jako Harry Potter a naučíte se také sami kouzlit! Po představení je v případě zájmu možné také pro děti upořádat autogramiádu.

Magická esa
(zájezdová varianta)
Magická esa je velkolepá strhující show s řadou originálních překvapení, nejúspěšnějších světových iluzí a krásných žen. Jedná se o první představení svého druhu u nás a je určeno pro celou rodinu. Při velkých "copperfieldovských iluzích" se vedle iluzionisty Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky, které okouzlí diváky nejen svým půvabem, ale také i osobitým smyslem pro humor. Diváci poprvé u nás uvidí nejnovější triky moderní magie na vlastní oči! Fantastická a neuvěřitelná kouzla jsou přímo propojena s taneční skupinou Magic Girls a Electric Men.

Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která vás promění zpátky v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, vystřelení člověka z děla v hledišti a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy a napětí! Diváci v sále se také naučí kouzlit a na vlastní nebezpečí možná i zmizí... Magická esa je představení šité technicky přímo na míru Divadlu kouzel, ale s vybranými iluzemi jsme připravili také zájezdovou verzi tohoto show pro různé příležitosti a prostředí!