aktuality

05.06.2015

INSTAGRAM

11.05.2014

http://www.facebook.com/pages/JV-PRODUKCE/244001511020?ref=search&sid=100000219363845.2401936348..1

JV PRODUKCE je na Facebooku

11.05.2014

 

PN

 

 

Jste návštěvník
číslo:

zastupování umělců - ostatní umělci

Bodypainting show

Jako jediní v ČR provádíme show, kdy malíř maluje přímo před zraky diváků na krásné tělo modelky - může být buď na 20 minut do hudby nebo může trvat 1-3 hodiny, kdy se dají namalovat mnohem podrobnější detaily + např.logo apod. Vše je velmi cudné! Téma si můžete zvolit Vy nebo to nechte na nás - v případě nutnosti zašleme předem návrh.


Magic duo Radek & Simona

kouzla na jeviště, kouzla na parket, kouzla pro děti, mikromagie, jízda autem naslepo, iluze, balónková show pro děti ( tvarovací balónky ), komická iluze, kouzla ve středověkém stylu a mnoho dalšího ...


Sváťovo dividlo

Klasické loutkové pohádky: Sněhurka a sedm trpaslíků, Tři prasátka, Červená karkulka, Perníková chaloupka, Šípková Růženka, O Koblížkovi, O Budulínkovi, O Smolíčkovi, ...
Pohádky dávno psané, ale přesto krásné: Kašpárek a hodná víla Jarmilka, Kašpárek a dráček Kulihrášek, Kašpárek a Honza v pekle, Kašpárek a dušičky a další ...


Divoké Kočky

Ostravská travestie skupina Divoké Kočky Vás zaručeně zaujme svým jedinečným programem na profesionální úrovni,ve kterém se představí přední interpretky naší i zahraniční pop-music ale i také hvězdy filmového a muzikálového nebe.Nebude chybět špetka humoru a parodie.  Show skupiny Divoké Kočky je vhodným zpestřením nejrůznějšich soukromých,společenských a firemních setkání, plesů a večírků.


klaun Ferda

Dětská diskotéka složená z nejlepších dětských písniček posledních let. Klaun Ferda učí děti nejrůznější tanečky, soutěží s dětmi a baví je svou nešikovností a upovídaností...


Arnošt Kopecký - Loutkové divadlo

Marionety pro hudební vystoupení i pohádková vystoupení. Ojedinělá a vtipná vystoupení vhodná jako vstupy na výstavy, firemní večírky, ale také jako hodinové divadelní představení.


Merlet - Profesionální šermíři

Navrhneme a zrealizujeme choreografie duelů, hromadných soubojů či bitevních řeží do filmových a divadelních projektů. Zrealizujeme pro Vás ukázky boje ve všech dobách, od pravěku po současnost i ve stylu sci-fi. V programu může účinkovat 2 - 7 šermířů.


Grino

Nabízíme Vám jednotlivé magické vstupy jako doplněk či zpestření nejrůznějších společenských akcí privátních i firemních, ale i celá kouzelnická představení, ve kterých vystupuje buď sám či s partnerkou, případně se svými hosty, jimiž bývají populární umělci nejrůznějších žánrů (zpěváci, baviči, herci, artisté, mimové, tanečníci...)


Martin Hranáč

Moderátor, účastník reality show VyVolení 2, zpěvák, showman, herec Semaforu. Zpíval na charitativním koncertu pro Kapku Naděje na Staroměstském náměstí. V roce 2004 vydal CD Nejsem superstar.


Khalida

Do repertoáru této umělkyně patří klasický orientální tanec, tanec se závojem, se šavlí, s činelkami, folklórní s košíkem, cikánský s tamburínkou, bollywood (mix indického a orientálního tance), moderní orientální tanec, tanec se dvěma závoji, arabské flamenco, tanec se svíčkami a další...


Magic show Sorrel

Dovolujeme si Vám nabídnout profesionální kouzelnická vystoupení pro dospělé a děti vhodná pro jakoukoliv společenskou příležitost...


Pavel Hrubec - STEP

Produkce stepařských vystoupení, která jsou vhodná pro akce širokého spektra. Jedná se převážně o čísla, jenž přispěla k získání nejvyšších soutěžních ocenění v místním i světovém měřítku (mistr republiky, Evropy, světa).


S.E.C.S. Salsa Team

S.E.C.S. Salsa Team Vám nabízí taneční vystoupení na Vámi pořádané festivaly, kongresy, párty, večírky, plesy, společenské události, ... a to včetně živé hudby, animace, výuky salsy atd. Spolupracujeme s jednou z nejlepších hudebních latino skupin působících v České republice - CARIBE.


Ester Ládová

Nabídka je vhodná pro různé společenské akce - plesy, diskotéky, kulturní akce (vnitřní, vnější)


Nikola Nižník

Nástroj: elektrické housle Fender FV-3
Repertoár: 12 instrumentálních skladeb ve stylu easy listening
Příležitost: večírek, ples, raut, společenská akce, jen tak na poslech ...


Karikatury

Kreslení karikatur hostů je už delší dobu známým a oblíbeným zpestřením na společenských akcích. Nabízíme vám tuto produkci s ujištěním, že s naší tvorbou získáváte záruku nejvyšší kvality kresby a věrnou podobu kresleného! Dále získáte záruku, že si hosté odnesou milou vzpomínku na akci vámi pořádanou a budou se k ní v myšlenkách vracet s úsměvem a radostí.


Nostros

Mezinárodní taneční salsa skupina, která prezentuje tance latinskoamerického kontinentu. Během svého působení vystupovali na nejrůznějších firemních, sportovních či tanečních akcích (např. pro ČSOB, T-mobile, Hotel Mövenpick, klub Duplex atd.)


Marek Matoušek

Neuvěřitelné kousky na stroji Kawasaki ZX-6R 636. Báječná kaskadérská show pro zpestření firemních, kulturních a společenských akcí či pro animační programy.


Caterham Super 7

Pokud budete pořádat venkovní akci a v blízkosti bude ucházející silnice, můžete mít anglický originál Caterham Super 7 - sportovní kabriolet - ten, ve kterém zářil Jean Paul Belmondo ve filmu Policajt nebo rošťák!! Můžete se svést v jednom z 25-ti nejrychlejších vozů světa a dopřát ten zážitek i svým hostům!!


Pavel Kožíšek

Pavel Kožíšek & company - mistr světa ze Světového pohárů bavičů. Iluzionista s bohatými zahraničními zkušenostmi, který je častým hostem prestižních akcí a televizních zábavných pořadů, je vzhledem ke svému všestrannému repertoáru a příjemnému vystupování, vyhledávaným zpestřením každého programu.


BIG FOOT SHOW

Originální kaskadérská show s automobily a motocykly. Zažijete jízdu vozidla po dvou kolech a to i jako přímý účastník, shlédnete skoky na motorce a průskok ohněm s kapoty vozidla. V závěru show uvidíte obří Monster trucky jak pod svými koly drtí osobní vozidla.


Karikaturisté

Karikaturisté svým uměním rádi pobaví hosty Vaší akce, navrhnou výtvarnou podobu Vašeho firemního loga, plakátu, nabídky,apod. .....nebo namalují karikaturu či portrét jako netradiční dárek pro vaše blízké...


Pražská divadelní společnost

O Ježibabákovi, O Honzovi a princezně, Malá mořská víla, Hromarda, Komu straší ve věži a další pohádky...


David Stránský FREESTYLE SHOW

DANCE MAGIC

Nabízíme Vám nejmodernější kouzelnickou iluzi se světelnými a tanečními efekty. Vystoupení je vhodné pro diskotéky, plesy, zábavné pořady, firemní akce. Vystupuje dívčí trio s taneční, modelingovou a samozřejmě kouzelnickou průpravou.


Bc. Petr

skoky salt na bruslích (U-rampa, funbox, ...), speedskating (jízda za autem nebo motorkou), kaskadérské kousky, rychlobruslení, snowboarding, modeling.


Skleněná harfa

Neobvyklá hudební show, rarita zvládnutá pouze pěti lidmi na světě, hudba od Bacha po Led Zeppelin hraná dotyky prstů okrajů vodou naplněných sklenic.


Dívčí taneční skupina ARCO

V nabídce této taneční skupiny najdete předtančení k různým příležitostem. Nabízí moderní ? show vystoupení, ale i romantická pomalá vystoupení.


Dance 2XS

SVĚT "STREET DANCE": mix#1 barevnost tanečních stylů ispirovaná songy Justina Timberlaka, mix#2 velmi moderní pojetí součastného tance v podání sexy D2XS tanečnic, mix#3 profi taneční vystoupení různých tanečních stylů, ...


Divadelně šermířská skupina Manus Regis

Nabízíme: historicko-scénický šerm, divadlo, vystoupení španělské vojenské jednotky ze 17. století, historická a dobově stylová hudba, tance historické a scénické, přednášky se scénickými vstupy, moderování, choreografie a režie pořadů, programů a slavnostních akcí, kombinované pořady, besedy, klubovní večery, program pro děti, kurzy scénického pohybu a jevištního šermu, ...


Pšito Oyate ? Korálkoví lidé

Skupina se ve svém programu specializuje na vše, co se týká indiánů Severní Ameriky ? nejen na jejich historii a současnost, ale také na dobu osidlování amerického západu. Svůj bohatý program představuje již deset let na mnoha akcích jak v České republice, tak v ostatních státech Evropy.


Martin Šimůnek

Bike trial show


Duo Alis

Divadlo Kvelb

Kvelb  je nezávislé, profesionální divadlo. Je to loutkové kočovné divadlo, pouliční teátr, činohra, výtvarné a alternativní divadlo. Je v něm spousta živé muziky, pohybu, kejklířských triků, loutek a maškar. Jeho členové tvoří výhradně sami svá představení - od návrhů scény, přes výrobu loutek a kostýmů, režii, herecké obsazení až po technické zázemí.


Virtus Vincit

VIRTUS VINCIT se zabývá produkcí šermu a tance historického charakteru (renesance, gotika, třicetiletá válka, doba barbarská) i jiných dějinných období, ohnivé show, kejklíře, historickou hudbu (gotickou, renesanční, barokní) a zajišťováním kulturního programu na nejrůznější příležitosti a dle přání klienta.


Yvo Zydek

Na vlastní oči můžete vidět upálení v krematoriu zaživa, přeřezání dívky obří cirkulárkou, nebo propíchnutí hlavy velkými noži. A pokud by se Vám to zdálo příliš kruté, máme pro Vás připravenou tzv. mikromagii, při které Vám Yvo Zydek zakouzlí v bezprostřední blízkosti u stolu, kde budete mít možnosti si na kouzla doslova sáhnout.


Divadélko Andromeda

Všechny pohádky Divadélka Andromeda jsou činoherní, veselé a plné písniček. Většina z nich byla oceněna na festivalu Miniteatro Havířov v roce 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 a 2004 za herecký výkon, hudbu, či režii. Ve všech pohádkách i dalších  pořadech Andromedy se zpívá živě, CANRBÁLY, MIKULÁŠSKÉ MERENDY, MAŠKARNÍ KARNEVALY ATD., JSOU VEDENY OD ZAČÁTKU DO KONCE, DĚTI NEMAJÍ ČAS SE NUDIT, NAUČÍ SE RŮZNÉ TANCE, ZASOUTĚŽÍ SI atd. ( NEJEDNÁ SE O DISKOTÉKU, ALE O ŽIVÉ ZPÍVÁNÍ ).


Bohuslav Šulc a jeho marionety

Loutková představení pro děti i dospělé. Loutky v jednotlivých výstupech imitují nebo parodují různé zlozvyky či návyky zpěváků, instrumentálních umělců, různých kabaretních umělců, včetně kouzelníků. Vše je v zábavné formě, podpořeno rytmem hudby.


PEKLEM S ČERTEM (Zuzana a Vlado Štancelovi)

Původní hra Peklem s čertem je inspirována několika známými motivy českých pohádek jako je peklo plné hloupých čertů, hloupý chasník Honza, který zase tak hloupý není, bohatý a chamtivý pán, nebo král, jehož dcera je na vdávání. To je pouze osnova příběhu, který je protkán ryze divadelními a specificky loutkovými prostředky postavenými na zákonitostech humoru a gagu.